Obrázek dne
pp.jpg
Anketa
Kam postavit fotografy?
 
Právě se kouká
Právě připojeni - hostů: 21 
Hlavní stránka

REGISTRACE pro závodníky i dobrovolníky spuštěna!

Co vás čeká letos nového?

Především jsme změnili místo startu a cíle. Letos poprvé bude ve Zvoli u Prahy, kde jsme dostali velmi dobré podmínky a zázemí od obce. Start bude na hrázi rybníků kolem návsi, což bude jistě zajímavé i pro místní obyvatele (viz foto u článku). Celé zázemí závodu včetně registrací, občerstvení a stánků bude na fotbalovém hřišti, které je kousek od návse.

 

 

 

Dlouhá trasa - díky změně startu nám odpadnou dva přejezdy poměrně hlavní silnice z Břežan do Jílového. Jelikož krátká bude mít svojí zcela samostatnou trasu, tak můžeme také přidat několik techničtějších ůseků. Připravíme pro vás i videa a budeme je postupně zveřejňovat zde a na našem facebooku - Rideko Transbrody. Přidáme také dvě občerstvovačky, které zajistí pitný režim.

Registrace na dlouhou trať

Krátká trasa - bude se jednat o úplně novou trasu, která bude přizpůsobena rekreačním jezdcům. Celá trasa vede po širších polních a lesních cestách bez prudkých stoupání nebo náročných technických sjezdů. Udělali jsme ji prostě tak, aby si na ní užil cyklista, který nemá tolik najeto a raději jezdí bezpečněji. Kromě klasické občerstvovačky bude i zde druhá s pitným režimem.

Registrace na krátkou trať

Dobrovolníci - rozhodli jsme se letos veřejně požádat o pomoc s pořádáním závodu. Hledáme lidi především na trať pro organizaci průjezdu složitějšími místy, ale uvítáme i pomoc na specializované věci jako např. fotograf, zdravotnická pomoc, rychlá spojka na motorce nebo čtyřkolce atd. Při registraci nám v poli "Poznámka" můžete doplnit s jakou konkrétní činností nám můžete pomoct. Po registraci vás budeme kontaktovat a domluvíme se jak dále postupovat.

Registrace dobrovolníků

Aktualizováno (Neděle, 19 Duben 2015 20:04)

 
Hlavní partner
Banner
Partneři
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Děkujeme našim sponzorům